Odpowiedz: Jazz at Lincoln Center Orchestra with Wynton Marsalis - Leonard Bernstein

NOTE: You are posting the message as a 'Guest', you can not edit the message or delete it
Proszę wybrać Zaloguj lub Zarejestruj do przeskoku.

Your e-mail address will never be displayed on the site.
X

Historia tematu: Jazz at Lincoln Center Orchestra with Wynton Marsalis - Leonard Bernstein

Maks. pokazywanych 0 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)

  • Józek - właściciel
  • Józek - właściciel Avatar

4 lutego 2018 odbył się koncert w NFM we Wrocławiu, z okazji 100 rocznicy urodzin genialnego kompozytora.
Dostałem bilet w prezencie na walentynki:) więc poszedłem z radością.
Muzyka była piękna i wykonana z kunsztem więc się koncertem ucieszyłem ale...pozostał zawód.

Otóż Wynton Marsalis, który swoim nazwiskiem i sławą promuje występ orkiestry, zagrał dwie małe solówki w trakcie koncertu, do których nawet nie wstał - tak były krótkie.
Dopiero w trakcie drugiego bisu, gdy wyszedł tylko z saksofonistą i kontrabasistą zagrał kilka minut,
przez co ucieszył fanów swojego talentu.
Dla mnie to zdecydowanie za mało aby nasycić się jego grą.
Uważam, że Wynton Marsalis oraz organizator koncertu dopuścili się małego oszustwa w celu
przyciągnięcia słuchaczy. Skoro nie występował jako lider, solista, czy frontman tylko jako szeregowy muzyk orkiestry, to nie powinni wymieniać jego nazwiska oddzielnie tylko podać z resztą składu.
Nie spodziewałem się, że w kulturze, na tym poziomie, też rządzą sztuczki marketingowe jak w handlu.

Jeśli byłeś na tym koncercie, to podziel się swoją refleksją.

Zasilane przez Forum Kunena