Odpowiedz: SONY TA-ZH1ES - wzmacniacz cyfrowy klasy Hi-End

NOTE: You are posting the message as a 'Guest', you can not edit the message or delete it
Proszę wybrać Zaloguj lub Zarejestruj do przeskoku.

Your e-mail address will never be displayed on the site.
X

Historia tematu: SONY TA-ZH1ES - wzmacniacz cyfrowy klasy Hi-End

Maks. pokazywanych 0 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)

  • Józek - właściciel
  • Józek - właściciel Avatar

SONY produkuje ciekawe, zaawansowane technicznie zabawki z różnych dziedzin. Też jej kiedyś niedoceniałem.
Wzmacniacz TA-ZH1 jest produkowany ale polski oddział producenta nie oferuje go, podobnie jak genialnych słuchawek Z7m2.
Fakt, zapomniałem napisać ile kosztuje,
dodam dzisiaj cenę. Dzięki za słuszną uwagę.

  • Anonim
  •  Avatar

Bardzo ciekawe urządzenie,jestem zaskoczony tym,że firma Sony produkuje takie cacka.
Z tego co zauważyłem,brakuje ofert sprzedaży tego urządzenia,czyżby nie było już produkowane ?
Muszę też dodać,że cena tego urządzenia nie jest niska .Przydała by się informacja o cenie urządzenia w momencie recenzji.

  • Józek - właściciel
  • Józek - właściciel Avatar

TA-ZH1 to niepozornie wyglądający ale bardzo wyrafinowany technicznie i rozbudowany użytkowo wzmacniacz cyfrowy, który pełni jednocześnie funkcję przetwornika C/A. Cena jest bardzo wysoka - ponad 10kzł ale jeśli możesz tyle wydać, to szczerze polecam do słuchawek klasy Hi-End małej mocy. Szczególnie dobrze się sprawdzi ze słuchawkami dokanałowymi. Ma wyjście symetryczne Pentaconn czyli dla mini Jack 4,4mm, takie jak nowoczesne DAP-y.

Zasilane przez Forum Kunena