Odpowiedz: Raz Dwa Trzy - koncert w NFM Wrocław

NOTE: You are posting the message as a 'Guest', you can not edit the message or delete it
Proszę wybrać Zaloguj lub Zarejestruj do przeskoku.

Your e-mail address will never be displayed on the site.
X

Historia tematu: Raz Dwa Trzy - koncert w NFM Wrocław

Maks. pokazywanych 0 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)

  • Józek - właściciel
  • Józek - właściciel Avatar

20-go października zespół zagrał dwa koncerty o godz. 18 i 20.45 Ja byłem na pierwszym z nich.
Adam Nowak i jego muzycy w świetnej formie zaprezentowali selekcję utworów pod hasłem: Ważne piosenki.
Gościnnie wystąpili z nimi w kilku utworach: Andrzej Jagodziński - fortepian, Henryk Miśkiewicz - saksofony oraz cały czas koncertu: Tomas Celis Sanchez – instrumenty perkusyjne.
Grali z werwą i nie oszczędzali siebie ani instrumentów. Mam nadzieję, że wystarczyło im energii na drugi występ, chwilę po pierwszym.
Jeśli byłeś na drugim koncercie o 20.45 to podziel się wrażeniami.
Mimo dwóch koncertów, na pierwszym cała główna sala forum była wypełniona, włącznie z trzema balkonami. To świadczy, że styl muzykowania i teksty mające sporą głębię w swoich prostych słowach, np: "Trudno nie wierzyć w nic" wciąż przyciągają mnóstwo słuchaczy.
Bardzo ucieszył mnie ten koncert. Lider między niektórymi kawałkami wtrącał kilka zdań o rodowodzie piosenki lub filozoficzne wtręty, których dotyczyła.
Zagrali też dwa utwory z repertuaru Wojciecha Młynarskiego: Jeszcze w zielone gramy i Jesteśmy na wczasach. Tym razem w zmienionej aranżacji, względem oryginału. Inaczej niż na koncercie w trójce, poświęconym w całości twórczości Młynarskiego i z jego obecnością na sali, gdzie wykonanie trzymało się oryginału. Tamten koncert znam niestety tylko z płyty CD.
Na koniec dostali owację na stojąco i po niej zagrali jeszcze jeden utwór na pożegnanie, którego refren śpiewała cała sala.
Brawo i dziękuję!
Józek

Zasilane przez Forum Kunena