Odpowiedz: SONY MDR-Z7m2 - rewelacja.

NOTE: You are posting the message as a 'Guest', you can not edit the message or delete it
Proszę wybrać Zaloguj lub Zarejestruj do przeskoku.

Your e-mail address will never be displayed on the site.
X

Historia tematu: SONY MDR-Z7m2 - rewelacja.

Maks. pokazywanych 0 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)

  • Józek - właściciel
  • Józek - właściciel Avatar

Witaj Andrzej

Dzięki za miłe słowa.
Do dużych wzmacniaczy używam kabli typu Litzz ze srebra klasy 6N, które robi dla mnie na zamówienie zaznajomiony pasjonat w USA.
Do DAPa powinny być kable dużo cieńsze, znaczy o mniejszym przekroju.
Ponieważ kabelki SONY z kompletu z Z7m2 są całkiem dobre więc żeby lepiej słuchawki, grały polecam kable z miedzi 7N pokryte srebrem, które wygładzą i jeszcze bardziej otworzą średnicę, powiększą oddanie akustyki sal i pogłębią tekstury dźwięków instrumentów i bas.
Napisz do mnie na @ podam link do aukcji z takim kablem.

Pozdrawiam serdecznie
Józek

  • aladaja
  •  Avatar

Dzień dobry. Bardzo proszę o podpowiedź gdzie zamawiał Pan kabel do SONY MDR-Z7m2. Słuchawki współgrają u mnie z DAP-em Fiio M11 Plus ESS. Wtyk zbalansowany 4,4. Słucham prawie wyłącznie muzyki klasycznej i uwielbiam brzmienie sali koncertowej.

P.S. Jestem pod wielkim wrażeniem Pańskich recenzji i Pańskiego "wyczynowego" słuchania. Ma Pan mój niezmienny podziw i szacunek. Pozdrawiam serdecznie. Andrzej

  • Józek - właściciel
  • Józek - właściciel Avatar

SONY Z7m2 to słuchawki bardzo neutralne i przejrzyste, co nie jest okupione rozjaśnieniem, czy zniekształceniami. Do tego grają z niezrównaną potęgą i dynamiką. W cenie 3,5kzł to wręcz rewelacja! Do pokazania swoich możliwości potrzebują mocnego i szybkiego wzmacniacza i źródła wysokiej klasy.
Z mocnym DAP-em też grają dobrze ale skala dźwięku jest mniejsza. Komfort noszenia jest na najwyższym poziomie.

Zasilane przez Forum Kunena