Małgorzata Ostrowska - koncert w sali Radia Wrocław 1.12.2023

2023/12/17 20:48 - 2024/01/09 15:50 #277 przez Józek - właściciel


Cześć
Byłem na koncercie Małgorzaty Ostrowskiej, w ramach trasy "Piękna Pani Meluzyna - 40 lat na scenie"
Gwiazda wystąpiła z zespołem w składzie: dwie gitary plus basowa, klawisze i perkusja.
Młodzi muzycy świetnie się z nią rozumieli i dali ostrego czadu.
Małgosia w świetnej formie fizycznej, dała popis swoich niezwykłych możliwości wokalnych.
Zaśpiewała swoje stare i nowe hity oraz dwie piosenki premierowe, które dopiero ukażą się na jej nowej płycie.
Kultowe Szpilki zaprezentowała w towarzystwie tylko dwóch gitar akustycznych i wyszło pięknie i bardzo nastrojowo.
Lubię jej styl, zawsze z klasą wygląd i zachowanie, piękne teksty, dynamiczna muzyka oraz niepowtarzalny głos.
Zaskoczyła mnie, bo nie wiedziałem, że potrafi śpiewać nisko i ciepło, w innych fragmentach wysoko i melodyjnie, a
w refrenach z tą charakterystyczną chrypką, która wywołuje u mnie ciarki na plecach.
Kultowe hity zaśpiewała jeszcze lepiej niż znam z płyt, do tego kapela grała tak energiczne, że kilka razy z emocji łzy miałem w oczach.
Tak lubię!
Na bis zaśpiewała jeszcze cztery piosenki i w wtedy już nie wytrzymałem i wstałem z fotela, podobnie jak większość uczestników.
Mogłem wreszcie śpiewać, skakać i tańczyć w rytm muzyki, na tyle ile miejsce pozwalało.
Dla mnie Małgorzata Ostrowska ma najlepszy wśród kobiet głos rock'n'rollowy, w tej części świata.
Koncert dał mi wielką frajdę.

Dziękuję Małgosiu:)
Józef Bywalec
Zasilane przez Forum Kunena