× Zrecenzowane urządzenia - Header

Ted Baker ROCKALL - na ulicę

2018/03/26 10:16 #36 przez Józek - właściciel
Witaj
ROCKALL są świetne nie tylko na ulicę i kosztują niewiele, jak na obecne ceny słuchawek.
2021/10/10 15:01 #163 przez Anonim
Wczoraj dotarły moje Rockall po perypetiach. Kupiłem je po przeczytaniu twojej recenzji. Jeśli to prawda że od podstaw sam Ted Baker zaprojektował to powinien inwestować w audio.
Od wczoraj słucham ich i wiem że się polubimy na dłużej.
Warto było je kupić, dzięki Józku
2021/10/10 21:26 #165 przez Józek - właściciel
Cześć

Cieszę się, że moja recenzja pomogła Ci w wyborze i podziwiam, że na jej podstawie, w ciemno kupiłeś te słuchawki.
Dużo innych opisałem od recenzji ROCKALL ale nadal uważam je za świetne słuchawki i najlepszy wybór do słuchania w drodze na mieście.
Jak przegrają kilkadziesiąt godzin, to dźwięk będzie jeszcze lepszy:)

Pozdrawiam
2021/10/10 21:43 #166 przez Anonim
Nie dziw się, bo czytałem inne twoje recenzje i sporo sprzętu z recenzji znam nausznie i podobnie odbieram. Dlatego kupiłem je. Ciekawie słuchało się na nich płyty studyjnej i koncertowej Trio Heros of Guitare, czy Al Di Meola, Paco De Lucia i John Mclaughlin. Co ciekawe na studyjnej siedzą inaczej niż na koncertowej. W nagraniu jeden gra w lewej sluchawce, drugi na środku (czyli w głowie) a trzeci w prawej słuchawce.
Pierwsze wrażenie po założeniu Rockall to lekki rozgardiasz, tak dużo się dzieje na wszystkich płaszczyznach, że potrzeba chwili by mózg dogadał się z uszami :)
2021/10/10 23:24 #168 przez Józek - właściciel
Właśnie o to chodzi aby potwierdzić na min. trzech słuchawkach, że dany recenzent słyszy je tak jak Ty i wtedy można mu zaufać i czasem nawet kupić coś bez słuchania, na podstawie jego opisu.
Miło mi, że mamy podobnie słyszymy ?
Płyty te mam ale nigdy nie słuchem ich w małym odstępie czasu i dlatego nie wiedziałem, że ustawienie jest inne.
ROCKALL świetnie pokazuje i różnicuje barwę gitar klasycznych i akustycznych. Ilość informacji, żywa barwa i szybkość robi wrażenie ?
2021/10/19 21:14 #171 przez Jaro54
Już dziesiąty dzień ich słucham i coraz bardziej mi się podobają. Jeden minus - tłumienie słabe. Raz wziąłem je do pociągu w drodze do pracy i było słabo. Ale w domu, biurze ok, pięknie grają
2021/10/19 22:20 #172 przez Józek - właściciel
Muszle są małe i płaskie, poduszki wąskie więc tłumienie słabsze niż w dużych słuchawkach ale za to są lekkie i nie odstają daleko od głowy.
Dźwięk jeszcze się będzie zmieniał w czasie słuchania, tak do uzyskania 100h.
Zasilane przez Forum Kunena